REKLAM
Powerpuff Yourself

Powerpuff Yourself

The Powerpuff Girls

Hakkında

Powerpuff Girls x NewJeans - PPG'nin 25. yılını K-pop yıldızları NewJeans'ten avatar özelleştirme paketiyle kutla! Sınırlı süre için geçerli.

Powerpuff Yourself ile kendini benz
Powerpuff Girls x NewJeans - PPG'nin 25. yılını K-pop yıldızları NewJeans'ten avatar özelleştirme paketiyle kutla! Sınırlı süre için geçerli.

Powerpuff Yourself ile kendini benzersiz bir Powerpuff avatarına dönüştür! Süper sevimli, mega tatlı Powerpuff Yourself şimdi her zamankinden daha güzel ve daha detaylı. Kendi karakterini yarat, giydir, kişiselleştir ve bir sonraki seviyeye taşı!

Bubbles, Buttercup ve Blossom'a katılarak kendine özgü tarzınla bu müthiş ekibin parçası ol! Şekeri baharat ve daha dünya kadar kombinasyonla kendin kadar eşsiz bir Powerpuff avatarı yaratabilirsin.

POWERPUFF KIZI OL
Bu ücretsiz uygulamayla artık kendini Powerpuff kızına (veya erkeğine) dönüştürebilirsin. Sınırsız kombinasyonlarla kullanması aşırı kolay olan bu uygulamada avatarını istediğin kadar giydirip süsleyebilirsin!

İMAJINI YARAT
Yüzlerce saç stili, aksesuar, giysi, hayvan ve daha nicesinin arasından seçimini yap ve kendinin, arkadaşlarının, ailenin veya başka kimi istersen onun mükemmel Powerpuff versiyonunu yarat!

SENİN SÜPER GÜCÜN NE?
Powerpuff avatarını yaptıktan sonra dünyayı kurtarmak için kullanacağın süper gücünü seç. Arkadaş Savunucu musun, yoksa LOL Gücüne mi sahipsin? Senin süper gücün hangisi?

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ
Süper muhteşem Powerpuff kızı avatarını indirerek arkadaşlarınla paylaşabilir ve müthiş bir Powerpuff takımı kurabilirsin!

Powerpuff Yourself'te süper sevimli, süper güçlü veya başka ne istersen olabilirsin!

Ekran Görüntüleri