REKLAM
Toon Kupası

Toon Kupası

Cartoon Network

Hakkında

Karşınızda Cartoon Network'ten tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası! Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Darwin, Teen Titans Go'dan Raven ve Adventure Time'dan Jake gibi en sevilen
Karşınızda Cartoon Network'ten tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası! Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Darwin, Teen Titans Go'dan Raven ve Adventure Time'dan Jake gibi en sevilen karakterlerle rüya takımını oluştur. Bu oyunda ustalaşıp takımınla iş birliği yaparak goller at ve gelmiş geçmiş en büyük Toon Kupası Turnuvası'nda puan tablosunun zirvesine ulaşmaya çalış! Bu sadece bir oyun değil, bu Toon Kupası!

TAKIM KUR
Kaptan kim olacak, kaleci kim? Karar senin! İstatistiklerine ve güçlerine göre oyuncuları özenle seçerek yenilmez bir takım oluştur.

· DC Super Hero Girls'ten Supergirl ve Wonder Woman
· Craig'in Krallığı'ndan Craig ve Kelsey
· Ben 10'den Dört Kol ve Şimşek Hız
· Teen Titans Go!'dan Cyborg ve Raven
· Elma & Soğan'dan Elma ve Soğan
· Adventure Time'dan Finn ve Jake
· Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Gumball ve Darwin
· Powerpuff Girls'ten Blossom ve Bubbles
· Kafadar Ayıcıklar'dan Panda ve Kutup Ayısı
· Mao Mao: İyi Kalpli Kahramanlar'dan Badgerclops

ÜLKENİ SEÇ
En sevdiğin ülkeyle futbolda tarih yaz! Dünya futbol şampiyonu olma şansı için birçok ülkeden birini seçerek Toon Kupası şampiyonasına katıl. Puan kazanmak için maçlar yapıp goller at ve mücadele ederek puan tablosunun zirvesine ulaş.

GOLLER AT
Oyunun amacı karşı takıma gol atarken kendi kaleni korumak. Gol atmayı basit sanıp aldanma; rakibin amansız kalecisi varken göründüğü kadar basit olmayabilir! Kazanma şansını elde etmek için top çal, top sür, pas ver ve şut çek! Maç sırasında düşen muhteşem güçlendiricilere de dikkat et; takımının oyuncularına hayati bir destek sağlayabilir veya rakibinin eline geçerse sorun çıkarabilir! Keşfedilmeyi bekleyen birçok güçlendirici arasında Muz Kabuğu ve Süper Hız var.

ÇEVRİM DIŞI MOD
İnternet bağlantısı olmaksızın istediğin yerde oyna. Bunu yapmak için cihazına indirmen gerekli.

TOPLARIN, FORMALARIN, STADYUMLARIN VE KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇ
Kilidi açılabilir tonlarca içerik var; mesela istatistik geliştirmeleri, temalı stadyumlar, futbol formaları ve bir sürü futbol topu! Tabii DC Super Hero Girls'ten Batgirl gibi özel karakterlerin de kilidini açabilirsin!

GÜNLÜK GÖREVLERİ TAMAMLA
Aralarından seçim yapabileceğin bir sürü kilitli içerik varken bolca jetona ihtiyacın olacağı kesin! Jeton kazanmak için günlük mücadeleleri tamamla.


***** Yenilikler *****

Yepyeni Oyuncuların Kilidini Aç!
Sürekli Dizi'den Mordecai ile Rigby ve Teen Titans Go'dan Batman gibi yepyeni oyuncuların kilidini açarak takımını genişlet.

Çok Daha Fazla Kilidi Açılabilir İçerik!
Eğlence bununla sınırlı kalmıyor! Forma renkleri, futbol topları ve karakter paketleri gibi çeşitli ve yepyeni kilidi açılabilir içerikleri keşfet.

Toon Kupası Maceralarında Aksiyona Dal!
Cartoon Network futbolunun drama ve kaosuna kendini kaptırmanın yepyeni bir yolu. En sevilen karakterler sahada kapışıyor ve risk büyük. Her hikaye zorluklar, tuhaf hava koşulları ve daha birçok sürprizle dolu! Powerpuff Girls'ten Bliss ilk kez boy gösteriyor ve Bubbles, Blossom ve Buttercup'la birlikte Mojo Jojo'yu sahada alt etmeye çalışıyor! Eğlence bununla da kalmıyor, Yemekbol Macerasında Gumball ve Richard maç yaparken başlayan sağanak yemek yağışına dikkat et!

Ve Yeni Turnuvalar!
Yeni canlı turnuvaları takip et. Ülkeni seç ve lider tablosunun zirvesine çıkmak için şut çek, top çal ve goller at.

Ekran Görüntüleri