REKLAM
Toon Kupası

Toon Kupası

Cartoon Network

Hakkında

Futbol geri döndü ve her zamankinden daha büyük! Tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası 2021 seni bekliyor! Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Darwin, , Kafadar Ayılar'dan Boz ve Elm
Futbol geri döndü ve her zamankinden daha büyük! Tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası 2021 seni bekliyor! Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Darwin, , Kafadar Ayılar'dan Boz ve Elma & Soğan'dan Elma gibi sevilen Cartoon Network karakterleri arasından seçim yap. Becerilerini geliştir ve gol atmak için takımınla iş birliği yap, mücadele ederek gelmiş geçmiş en büyük Toon Kupası Turnuvası'nda puan tablosunun zirvesine ulaş!

TAKIM KUR
İstatistiklerine ve güçlerine göre oyuncuları dikkatle seçerek yenilmez bir takım oluştur. Bu yıl Toon Kupası'nda Craig'in Krallığı'ndan Jessica, , Dünyalı Elliott'tan Elliott ve Mo, Teen Titans Go!'dan Beast Boy gibi yepyeni oyuncular var. Seçebileceğin bir sürü karakter var, mesela:

· Craig'in Krallığı'ndan Craig ve Kelsey
· Ben 10'den Dört Kol ve Şimşek Hız
· Teen Titans Go!'dan Cyborg ve Raven
· Elma & Soğan'dan Elma ve Soğan
· Adventure Time'dan Finn ve Jake
· Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Gumball ve Darwin
· Powerpuff Girls'ten Blossom ve Bubbles
· Kafadar Ayılar'dan Panda ve Kutup Ayısı
· Mao Mao: İyi Kalpli Kahramanlar'dan Badgerclops

ÜLKENİ SEÇ
Dünya futbol şampiyonu olma şansı için birçok ülkeden birini seçerek Toon Kupası şampiyonasına katıl. Puan kazanmak için maçlar yapıp goller at ve mücadele ederek puan tablosunun zirvesine ulaş.

GOLLER AT
Oyunun amacı karşı takıma gol atarken kendi kaleni korumak. Gol atmayı basit sanıp aldanma; rakibin amansız kalecisi varken göründüğü kadar basit olmayabilir! Kazanma şansını elde etmek için top çal, top sür, pas ver ve şut çek! Maç sırasında düşen muhteşem güçlendiricilere de dikkat et; takımının oyuncularına hayati bir destek sağlayabilir veya rakibinin eline geçerse sorun çıkarabilir! Keşfedilmeyi bekleyen birçok güçlendirici arasında Muz Kabuğu ve Süper Hız var.

TOON LİGLERİNDE OYNA
Yepyeni bir oyun modu olan Toon Liglerini keşfet. Takımını oluştur ve Süper Takımlara karşı yarış! Puan toplamak için maçları kazan ve farklı ligleri tamamla! Her ligin kendine özel müthiş bir kupası var, bakalım hepsini kazanabilecek misin!

TOPLARIN, STADYUMLARIN VE KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇ
İstatistik geliştirmeleri, temalı stadyumlar ve bir sürü futbol topu gibi kilidi açılabilen bir dünya müthiş içerik var! Dünyalı Elliott'tan Elliott gibi yepyeni karakterlerin kilidini açabilecek olman da cabası!

GÜNLÜK MÜCADELELERİ TAMAMLA
Aralarından seçim yapabileceğin bir sürü kilitli içerik varken bolca jetona ihtiyacın olacağı kesin! Jeton kazanmak için günlük mücadeleleri tamamla.

Ekran Görüntüleri