REKLAM
Yap ve Yarış 2

Yap ve Yarış 2

Boomerang

Hakkında

Boomerang Yap ve Yarış 2'de, ilk Yap ve Yarış oyununda sevdiğin her şey var ama bu versiyonu DAHA DA MÜTHİŞ! Klasikleşmiş oyun yeni karakterler, yeni arabalar, yeni pistler ve arac
Boomerang Yap ve Yarış 2'de, ilk Yap ve Yarış oyununda sevdiğin her şey var ama bu versiyonu DAHA DA MÜTHİŞ! Klasikleşmiş oyun yeni karakterler, yeni arabalar, yeni pistler ve aracını özelleştirip gelmiş geçmiş en iyi yarış arabasını yapabilmen için bir dünya yeni özellikle geri döndü! En sevdiğin Boomerang karakterlerinden oluşan takımlardan birini seç, arabanın her santimini kendin tasarla, sonra da piste çıkarak eğlencenin tadını çıkar!

TASARLA
Boomerang Yap ve Yarış 2'de araba yarıştırmakla kalmıyor, onları tam istediğin gibi tasarlıyorsun! Önce şık yarış arabalarından koca tanklara varan seçenekler arasından araç gövdeni seç. Sonra sıra tekerlerde: Ön teker olarak gerçek bir çikolatalı donut kullanmak ister misin? Hiç durma! Klasik yarış arabası tekerlerini mi tercih edersin? Sorun değil, istersen birden fazla seçeneği birlikte bile kullanabilirsin! Tekerler tamam mı? Şimdi sıra RENKTE! Arabanı istediğin kadar farklı renkte sprey boyayla boya, gerçekten sana özel olsun. DAHASI DA VAR! Aracını roket motorundan balona, balık akvaryumuna kadar çeşit çeşit aksesuarla özelleştir, sonra da en sevdiğin Boomerang karakterlerinin çıkartmalarıyla süsle! Farklı yarışlarda kullanabileceğin birden fazla araba bile yapabilirsin!

YARIŞ
Hayallerindeki arabayı yaptıktan sonra yarışma zamanı! Yüksek hız için düz yollar ve EFSANEVİ havada kalma süreleri için devasa tepe ve rampalarla dolu çılgın pistlerde diğer sürücülere karşı yarış. Bir yandan rakiplerini sollayıp bir yandan da ganimetleri toplarken pisti ne kadar hızlı bitirebileceğini gör. Keşfedebileceğin beş farklı eğlence dolu yarış dünyası, her birinde de üç farklı yarış pisti var! Huzur dolu yeşil ormanlardan tropik adalara ve gökdelenli şehirlere, her zaman görecek yeni bir şey var! 

TAKIMINI SEÇ
En sevdiğin Boomerang karakterleri burada ve yarışmaya hazır! Arabanı yarattıktan sonra onu pistlerde zafere kimin taşıyacağını seçmen gerek. Aşağıdaki takımlar listesine bak ve favorini seç!

∙ Scooby-Doo'dan Scooby-Doo ve Shaggy!
∙ Tom ve Jerry'den Tom ve Jerry!
∙ Yeni Sevimli Kahramanlar'dan Taz ve Daffy Duck!
∙ Yeni Sevimli Kahramanlar'dan Bugs Bunny ve Wile E. Coyote!
∙ Çılgın Yarışçılar'dan Dick Dastardly ve Muttley!

ARABA KOLEKSİYONU
Yap ve Yarış 2'de öncekinden daha çok araba var! Şık yarış arabalarından UFO'lara ve tekerlekli korsan gemisine varana kadar kilidini açıp özelleştirebileceğin bir sürü araba var! Hangi arabanın kilidinin açılacağı hiç belli olmaz, o yüzden koleksiyonunu tamamlamak ve bir sonraki yarış şaheserini yaratmak için yarışmaya devam et.

PİSTLERİN KİLİDİNİ AÇ
Her birinde üç pist bulunan beş yarış dünyasında hızına hız katabileceğin bir sürü pist var! Kendi rekorunu kırmak ve diğer yarışçıların önünde kalmak için zamana karşı yarış. Yarışmaya devam ettikçe daha çok pistin kilidi açılacak! Hepsini açıp yarış ustası olabilir misin?

GELİŞTİRMELER KAZAN
Yarışırken jetonları toplayarak arabalarına ekleyebileceğin yeni geliştirmeler ve özelleştirmeler kazan! Kilidini açabileceğin bir sürü harika ve komik araç parçası var, o yüzden her zaman arabanın görünüşünü geliştirmenin yeni yolları olacak! Kızartma tavaları, parti şapkaları, ACME bazukası... Kilidi açılacak bir sonraki parçayı asla tahmin edemezsin!

Ekran Görüntüleri