REKLAM
Boomerang All Stars

Boomerang All Stars

Boomerang

Hakkında

Boomerang Yıldızlar Takımı, All Stars Kupası için mücadele ediyor ama kimin takımı şampiyon olacak?

Kendi Boomerang takımını kur ve artık yeni futbol oyunlarının da dahil olduğu
Boomerang Yıldızlar Takımı, All Stars Kupası için mücadele ediyor ama kimin takımı şampiyon olacak?

Kendi Boomerang takımını kur ve artık yeni futbol oyunlarının da dahil olduğu yedi heyecan verici spor etkinliğinde onlara rehberlik et. Takımını puan tablosunun zirvesine çıkarabilir misin? Sakin Ol Scooby-Doo, Tom ve Jerry, Yeni Sevimli Kahramanlar, Happos Ailesi, Bunnicula, Dorothy ve Oz Büyücüsü ve Çılgın Yarışçılar gibi en sevdiğin Boomerang yıldızlarıyla oynayabilirsin! Oyunlar başlasın!

YILDIZ FORVET
Boomerang All Stars'a taze geldi! Kalenin etrafında hareket eden hedeflere vuruşlar yaparak sahaların tozunu attır. Topu kalecilerden sıyırarak rekor kırabilir misin?

SÜPER KALECİ
Boomerang All Stars'a taze geldi! Süper Kaleci'de kaleye doğru gelen top yağmurunu karşılaman gerekiyor. Hiçbirini kaçırmamaya çalış ve toplar gerçekten uçmaya başladığında sakin kal!

BASKET ZORB
Basket Zorb, basketbol oyunu ama bir farkla: Kendi kendini smaç basıyorsun! En sevdiğin Boomerang karakterlerinin içinde olduğu toplarla nişan al ve mümkün olduğunca çok topu potayla buluşturmaya çalış. Kaç sayı yapabilirsin?

PLAJ POGOSU
Yerine, hazır ol, pogo! Bu pogo çubuğu bayrak yarışında bir plaj topundan diğerine zıpla. Atlayışının açısını ve zamanlamasını dikkatle seç ve suya düşmemeye çalış!

ROKET RAKET
Roket Raket'te en yüksek puan için vuruş yap! Roketle çalışan bir kaykaya binerken tenis toplarına vurup hedefe atmaya çalış. Bu arada bovling toplarından kaçmayı ihmal etme!

ŞİŞME SİMİT YARIŞI
Dalgaları kucaklama zamanı! Zıplamalar, engeller ve sevimli sürprizlerle dolu çılgın bir su akıntısında şambrele binerek yolculuk et. Yolu ne kadar kısa sürede tamamlayabileceğini gör ve rekor kırmaya çalış. Yerine, hazır ol, cumburlop suya!

HAVA DALIŞI
Göklerde cesurca süzül! Yükseklerden hava dalışı yap ve düşerken bütün altın halkaları toplamaya çalış. Ama kuşlardan, kutulardan ve uçaklardan uzak dur. Paraşütünü açtıktan sonra hedefin tam ortasına iniş yapabilecek misin bakalım.

Ekran Görüntüleri