REKLAM
Free Fur All

Free Fur All

Kafadar Ayılar

Hakkında

Ayı gücünü arkana al! Altı farklı mini oyunda ayılar haylazlıkla dolu maceralara çıkarken onlara yardım et. Panda'yı şehirdeki en iyi barista yap. Kutup Ayısı'yla gizemli yakın döv
Ayı gücünü arkana al! Altı farklı mini oyunda ayılar haylazlıkla dolu maceralara çıkarken onlara yardım et. Panda'yı şehirdeki en iyi barista yap. Kutup Ayısı'yla gizemli yakın dövüş sanatları egzersizleri yap. Boz'la pazarda tadımlık yiyecekler aşır. Her oyunda ne kadar yüksek puan alabileceğini gör!

MİNİ OYUN USTALIĞI
• Fotofiniş – Çıkartmaları kullanarak Panda'nın selfie tarzını geliştirmesine yardım et. Panda'nın fotoğrafını çek, sonra da doğru çıkartmaları onun yüzüne sürükleyerek puan ve enerji kazan.
• Çevirme Var – Kutup Ayısı'nın dünyaca ünlü kreplerini mükemmel olana kadar çevir. Krep çevirmek için cihazını yukarı doğru salla. Ne kadar hızlı sallarsan krep o kadar yükselir. İstediğin kadar yükseğe çık ama sakın tavana çarpma!
• Dümen Sende – Segway yarışında Boz'u şampiyonluğa taşı. Segway'e yön vermek için cihazını yatır ve kontrol noktalarından geçerek enerji topla. Maksimum hız için yoldan çıkmamaya çalış!
• Numuneler Kralı – Parmağını kaydırarak pazarda Boz'a ücretsiz tadımlık yiyecekler gönder. Leziz tadımlıkları Boz'a gönder ama bozuk yiyeceklere dikkat et. Onları kaydırarak uzaklaştır!
• Barista Ayı – Panda'nın şık bir kafede baristalık yapmasına yardım et. Cihazını yatırarak ve ekrandaki tuşlara dokunarak doğru bardakları doğru sıvıyla doldur, sonra da o içecekleri servis et!
• Ayı Sanatları – Kutup Ayısı'nın egzersiz rutinindeki bütün figürleri öğrenmesine yardım et. Turbo hamle yapıp enerji almak için parmağını ekranda kaydırarak 3 çizgi çek. Daha da çok puan için bir çizgiyi mükemmel şekilde çek!

ÇOK OYUNCULU ÇILGINLIK
Çok oyunculu maçlarda arkadaşlarınla yarış! "Paslaşarak oyna" modunu kullanarak kimin şampiyon olacağını gör.

GÜZELLİKLERİN KİLİDİNİ AÇ
Oyunların her biri için eğlenceli kostümlerin, aksesuarların ve süslemelerin kilidini açmak için jeton kazan.

FREE FUR ALL'da Boz, Panda ve Kutup Ayısı'yla çok çeşitli mini oyunlar oynayarak güzel zaman geçir!

Ekran Görüntüleri