REKLAM
Oyun Zamanı

Oyun Zamanı

Happos Ailesi

Hakkında

Happos Ailesi: Oyun Zamanı'nda Happo'larla eğlenirken onların dünyalarını keşfet ve birlikte oynamanın çeşit çeşit heyecanlı yolunu bul! Rokete binip yıldızlara gitmek desen var, d
Happos Ailesi: Oyun Zamanı'nda Happo'larla eğlenirken onların dünyalarını keşfet ve birlikte oynamanın çeşit çeşit heyecanlı yolunu bul! Rokete binip yıldızlara gitmek desen var, dans partisi vermek desen var. Bu tamamen ücretsiz ve reklamsız uygulamada Happo'larla her zaman oyun zamanı!

・KEŞFET Eğlence dolu Happos Safari Parkı keşfe çıkman için seni bekliyor!
・OYNA Bir sürü heyecanlı aktivite ve oyunlarla Happos partisi asla bitmez!
・YARAT Happos Ailesi: Oyun Zamanı'nda roket yapıp renklendirmekten tut da kendi sihir gösterini sergilemeye kadar birçok şekilde kendini ifade edebilirsin!

HAPPO'LARLA TANIŞ
En sevdiğin bütün Happo'lar burada ve oynamaya hazırlar! Parti Happo arkadaşları için DJ'lik yapmaya hazır, Bella ise büyük sahne gösterisine hazırlanıyor! Doktor Happo'yla çılgın deneyler yapabilir veya Striker ve Fixit'in futbol sahası inşa etmelerine yardım edebilirsin. Üstelik bunlar daha başlangıç! Happo'lar burada ve hepsi seninle oynamaya hazır.

HAPPOS SAFARİ PARKI'NI KEŞFET
Happos Safari Parkı'nda yedi farklı mekan var! Sahnenin yıldızı olmak mı istiyorsun? Sihir gösterisine uğrayıp Bella'nın harika bir gösteri sergilemesine yardım et! Korsan gemisiyle açılıp gömülü hazine aramaya ne dersin? Kaptan Happo bu gemide seni bekliyor! Gizli laboratuvarlar, komik partiler ve keşfedilecek daha nice mekanla sürprizlerin ve Happo'larla oynamanın yollarının ardı arkası kesilmez.

7 Mekan Arasında:
• Disko Partisi
• Sahne Performansı
• Futbol Stadyumu
• Bilim Deneyi
• Roket Seyahati
• Korsan Macerası
• Sinema Salonu

HAPPOS AİLESİ BÖLÜMLERİNİ İZLE
Arkana yaslanıp en sevdiğin komik ailenin bir bölümünü izlemek ister misin? Happo'lar senin için burada! Happos Ailesi bölümleri her gün sinema salonunda vizyonda ve sen, en sevdiğin karakterlerle birlikte en ön sıradan izleyebilirsin. Düzenli olarak bölümler ekleniyor, o yüzden yeni gelenleri izlemek için tekrar tekrar uğra!

YENİ OYUN ÇEŞİTLERİ
Happos partisi asla bitmez! Düzenli güncellemelerle yeni bölümler ve yeni oyun çeşitleri gelecek!

Bu gelmiş geçmiş en büyük Happos deneyimi ve eski-yeni hayranların gelip en sevdikleri Happo'larla oynayabilecekleri tek adres! Happos Ailesi: Oyun Zamanı'na gelip her gün oynamanın başka bir yolunu bul!

Ekran Görüntüleri