REKLAM
Gumball Muhteşem Parti Oyunu

Gumball Muhteşem Parti Oyunu

Gumball

Hakkında

Gumball bir parti veriyor ve sen de davetlisin! Muhteşem Gumball Dünyası mekanlarından ilham alan dört masa oyunu dünyasını ailen, arkadaşların ve rakiplerinle keşfe çık. Oyun taht
Gumball bir parti veriyor ve sen de davetlisin! Muhteşem Gumball Dünyası mekanlarından ilham alan dört masa oyunu dünyasını ailen, arkadaşların ve rakiplerinle keşfe çık. Oyun tahtası boyunca diğer oyuncularla yarış ve bitiş çizgisine ilk varan kişi olmaya çalış, bu sırada iş birliği ve rekabet gerektiren mini oyunlarda becerilerini sına! Gumball Muhteşem Parti Oyunu'nda karşına ne çıkacağı hiç belli olmaz!

"Merhaba! Ben Richard Watterson! Beni Gumball'un babası olarak veya Elmore'daki 50'den fazla Neşeli Burger dükkanına girmesi yasak olan adam olarak tanırsınız. Gumball Muhteşem Parti Oyunu'na hoş geldiniz! Bu süper eğlenceli uygulamada benim evimde bir partiye gidip masa oyunları oynayabileceksiniz! Gumball ve arkadaşları benim oynamama izin vermiyor çünkü son oynadığımda zarların üstüne oturdum ve onları bir daha gören olmadı. Ama bu tamamen dijital olduğundan sizin bunun olmasından korkmanıza gerek yok! Buradan sonrasını asıl elemanlara devredeceğim ama çok eğleneceğinizi biliyorum! Richard kaçar."

Tek Başına veya Başkalarıyla Oyna
Gumball Muhteşem Parti Oyunu'nu istersen arkadaşlarınla gerçek bir parti verirken, istersen de tek başına oynayabilirsin ve hepsi için tek bir cihaz yeterli! Cihazı elden ele dolaştırıp sırayla zar atabilirsiniz. Her mini oyunda aynı anda dörde varan kişi oynayabilir, bunun için her oyuncu cihazın bir köşesinin kontrolünü alır. Tek kişilik parti mi veriyorsun? Öyleyse mini oyunların hepsini bilgisayara karşı oynayabilirsin! Yani kaç kişilik parti veriyor olursan ol, Gumball Muhteşem Parti Oyunu'nda eğlencenin sınırı yok!

Dört Muhteşem Oyun Tahtası
"Gumball Muhteşem Parti Oyunu'nda arkadaşlarınla birlikte oynayabileceğin dört farklı oyun tahtası var! Atılan her zarın zafer veya yenilgi demek olabileceği dolambaçlı ve dallı budaklı yollarda ilerle. Her tahtanın kendine özgü numaraları ve aşılacak engelleri var. Bakalım bitiş çizgisine ilk varan sen olabilecek misin. Tam oyun tahtası listesi aşağıda!
• Perili Ev
• Elmore
• Gökkuşağı Fabrikası
• Boşluk

20 Heyecan Verici Mini Oyun
Gumball Muhteşem Parti Oyunu'nda arcade aksiyondan tut da zorlu bulmacalara kadar 20 tane aşırı eğlenceli mini oyun var! Ayrıca çok beğendiğin mini oyunları, Mini Oyun bölümünden açıp istediğin kadar oynayabilirsin!

En Sevdiğin Gumball Karakterleri
Arkadaşlar olmadan parti olmaz! Watterson ailesi ve en iyi dostlarının yer aldığı altı karakterlik bir listeden en sevdiğin Gumball karakterini seçip o olarak oynayabilirsin:
• Gumball
• Darwin
• Anais
• Penny
• Carrie
• Tobias

Bu uygulamayı indirmeden önce "Perili Ev" oyun tahtası ve 5 mini oyunun ücretsiz olduğunu belirtmek isteriz. Oyun tahtalarının ve mini oyunların diğerleri uygulama içi satın alımlarla açılır. Uygulama için satın alımlar gerçek para olarak hesabınızdan ücretlendirilir. Ailenizde kimlerin uygulama içi satın alma işlemi gerçekleştirebileceğine sınır getirmek veya bu (ve herhangi bir diğer) uygulamada ne zaman mağaza şifresi isteneceğini ayarlamak isterseniz cihazınızın ayarlar bölümünden yapabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri