REKLAM
Toon Kupası 2020

Toon Kupası 2020

Cartoon Network

Hakkında

Tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası 2020 seni bekliyor! Kafadar Ayılar'dan Kutup Ayısı, DC Superhero Girls'ten Batgirl, Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Darwin gibi sevilen Cart
Tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası 2020 seni bekliyor! Kafadar Ayılar'dan Kutup Ayısı, DC Superhero Girls'ten Batgirl, Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Darwin gibi sevilen Cartoon Network karakterleri arasından seçim yap. Becerilerini geliştir ve takımınla iş birliği yapıp goller atarak puan tablosunun zirvesine giden mücadeleye katıl!

Oyunun amacı karşı takıma gol atarken kendi kaleni korumak. Gol atmayı basit sanıp aldanma; rakibin amansız kalecisi varken göründüğü kadar basit olmayabilir! Kazanma şansını elde etmek için top çal, top sür, pas ver ve şut çek! Maç sırasında düşen muhteşem güçlendiricilere de dikkat et; takımının oyuncularına hayati bir destek sağlayabilir veya rakibinin eline geçerse sorun çıkarabilir! Keşfedilmeyi bekleyen birçok güçlendirici arasında Muz Kabuğu ve Süper Hız var.


Hakemsiz futbol maçı olmaz ve bu iş için Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Nicole'den daha iyi biri düşünülemez! Dikkatli olsan iyi edersin; top çalarken kuralları çiğnersen düdüğü çalıverir!

Eğlenceli ve hızlı bir oyun seni bekliyor. Oyuncuları kontrol ederken ve şampiyonada yarışırken çok eğleneceksin! Yeteneğini sergilemek ve sahadaki yerini hak etmek için kendini geliştir.

TAKIM KUR
Cartoon Network'ün en iyi programlarından kahramanlarla süper bir takım yarat:

·      DC Super Hero Girls'ten Batgirl ve Wonder Woman
·      Craig'in Krallığı'ndan Craig ve Kelsey
·      Ben 10'den Dört Kol ve Şimşek Hız
·      Teen Titans Go!'dan Robin, Cyborg ve Raven
·      Elma & Soğan'dan Elma ve Soğan
·      Adventure Time'dan Finn ve Jake
·      Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Gumball ve Darwin
·      Powerpuff Girls'ten Blossom, Bubbles ve Buttercup
·      Kafadar Ayılar'dan Boz Ayı, Panda ve Kutup Ayısı
·      Mao Mao: The Adventures of Pure Heart'tan Mao Mao ve Bagerclops

Karakterleri istatistiklerine ve isabet, hız ve şut güçlerine göre dikkatle seçerek yenilmez bir takım oluştur. Bu yıl Toon Kupası'nda Mao Mao: Heroes of Pure Heart'tan Mao Mao ve Badgerclops gibi yepyeni oyuncular var.

ÜLKENİ SEÇ
Dünya futbol şampiyonu olmak için Toon Kupası'ndaki birçok ülkeden birini seç. Puan kazanmak için maçlar yapıp goller atarak puan tablosunun zirvesine yerleşme mücadelesine katıl.

GÜNLÜK MÜCADELELERİ TAMAMLA
Aralarından seçim yapabileceğin çok daha fazla kilitli içerik varken daha çok jetona ihtiyacın olacak, o yüzden bu yıl Günlük Mücadeleleri ekledik! Her gün tamamlayıp jeton kazanabileceğin üç yeni günlük mücadele olacak. Bunları ana sayfada görebilirsin! Bazı günlük mücadele örnekleri:
· Powerpuff Girls'ten Bubbles'la 2 gol at.
· Bir turnuvada 5 kere top çal.
· Bir turnuvada 6 kere bir takım arkadaşına pas ver.

Ekran Görüntüleri