REKLAM
Toon Kupası 2019

Toon Kupası 2019

Cartoon Network

Hakkında

Tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası'nda şut at, top çal ve goller at! Cartoon Network programlarından en sevdiğin karakterleri seç ve bu müthiş futbol turnuvasında yerini al.
Tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası'nda şut at, top çal ve goller at! Cartoon Network programlarından en sevdiğin karakterleri seç ve bu müthiş futbol turnuvasında yerini al. Maç yapıp turnuvalar kazanarak puan alabilirsin. Takımınla çalışıp kendini geliştir, goller atarak puan tablosunun zirvesine yükselmek için mücadele et!

Oyunun amacı karşı takıma gol atarken kendi kaleni korumak. Gol atmayı basit sanıp aldanma; rakibin amansız kalecisi varken göründüğü kadar basit olmayabilir! Kazanma şansını elde etmek için top çal, top sür, pas ver ve şut at! Maç sırasında düşen muhteşem güçlendiricilere de dikkat et; takımının oyuncularına hayati bir destek sağlayabilir veya rakibin alırsa onlara sorun çıkarabilirler! Süper hız ve koruyucu kalkan, keşfedilmeyi bekleyen birçok güçlendiriciden bazıları.

Hakemsiz futbol maçı olmaz, o yüzden bu sene Toon Kupası hakem olarak Muhteşem Gumball Dünyası'ndan Nicole'u ağırlıyor! Dikkatli olsan iyi edersin; top çalarken kuralları çiğnersen düdüğü çalıverir!

Oyun oynama şekli eğlenceli ve hızlı. Oyuncuları kontrol ederken ve şampiyonada yarışırken çok eğleneceksin! Yeteneğini sergilemek ve sahadaki yerini hak etmek için kendini geliştir.

Ekran Görüntüleri