REKLAM
Parti Koşusu

Parti Koşusu

Cartoon Network

Hakkında

Ben 10, Gumball tayfası ve Kafadar Ayılar'ın verdiği bir partiyi davetsizce basan kötülerle mücadele etmek senin elinde. Gumball, Darwin, Anais, Penny, Boz, Panda, Kutup Ayısı, At
Ben 10, Gumball tayfası ve Kafadar Ayılar'ın verdiği bir partiyi davetsizce basan kötülerle mücadele etmek senin elinde. Gumball, Darwin, Anais, Penny, Boz, Panda, Kutup Ayısı, Ateş Topu, Dört Kol, Şimşek Hız, Şok Kaya gibi 10'dan fazla oynanabilir karakter arasından seçim yap, sonra da kötüleri yenmek için aksiyona dal.

Bu aşırı eğlenceli platform oyununda engelleri depar atarak, düşmanları sekerek geç! Parçalayabildiğin bütün canavarları, hayaletleri, drone'ları ve karateci güvercinleri parçala! Kombo-metreni doldurarak önüne geçilmez bir hız kazan! Jetonlarını güçlendiriciler veya araçlar almak için harca veya benzersiz kostümler ve eğlenceli şapkalarla partiye şekil kat!

10 KARAKTER TOPLA!
Ben 10, Kafadar Ayılar ve Muhteşem Gumball Dünyası'ndan 10 harika karakterin kilidini aç! Dört Kol, Ateş Topu, Şimşek Hız, Gumball, Darwin, Anais, Penny, Boz, Panda ve Kutup Ayısı olarak oyna!

ÜÇ HEYECAN VERİCİ DÜNYA!
Ben 10, Kafadar Ayılar ve Muhteşem Gumball Dünyası'ndan farklı dünya ortamlarında oyna! Dev bir ormanda ağaç tepelerinden atla, araba mezarlığında hurdalar arasında zıpla veya tropikal bir cennette rahat bir yarış yap.

PATA KÜTE GİRİŞ!
Çılgınca bölümlerde bitiş çizgisine doğru yarışırken engellere ve düşmanlara doğru depar at! Parçalayabildiğin bütün canavarları, hayaletleri, drone'ları ve karateci güvercinleri parçala. Kombo-metreni doldurarak önüne geçilmez bir hız kazan.

MÜTHİŞ GELİŞTİRİCİLER!
Jetonlarını güçler ve araç geliştirmeleri için harca! Her nesne çifte depar, fazladan can, baloncuk kalkanları ve çekiç gibi özel bölüm takviyeleri verir!

PARTİ KOSTÜMLERİ!
10 karakterin her biri için benzersiz kostümlerle partiye şekil kat. Adventure Time, Powerpuff Girls ve başka çizgi filmlerden eğlenceli şapkalarla tarzını çeşitlendir!

Parti Koşusu'nda eğlencenin sonu yok!

Ekran Görüntüleri