REKLAM
Boomerang Oyun Zamanı

Boomerang Oyun Zamanı

Boomerang

Hakkında

Boomerang Oyun Zamanı küçük çocukların en sevdikleri çizgi karakterlerine hayat verebilecekleri, her şeyin bir arada olduğu bir uygulama! Çocukların oyunlar oynayabileceği, komik v
Boomerang Oyun Zamanı küçük çocukların en sevdikleri çizgi karakterlerine hayat verebilecekleri, her şeyin bir arada olduğu bir uygulama! Çocukların oyunlar oynayabileceği, komik videolar izleyebileceği, şirin hayvanlarla vakit geçirebileceği, çizim ve boyama yaparak yaratıcılıklarını ifade ederken aynı zamanda sevdikleri klasikleşmiş Boomerang karakterleriyle iletişim kurabileceği güvenli ve yaşlarına uygun bir yer. En iyi oyunlarımızın, etkinliklerimizin ve müthiş videolarımızın hepsini çocuklarınızın eğlencesi için bir araya getirdik!

Sevilen & Klasikleşmiş Çizgi Filmler
Boomerang Oyun Zamanı uygulamasında şimdiye kadar yaratılmış en iyi ve en sevilen çizgi filmleri bulacaksınız! Onlar aşırı şirin, çok komik, her zaman tatlı ve birazcık da küstah tipler! Boomerang Oyun Zamanı'nda karşılaşacağın bir sonraki karakteri asla tahmin edemezsin. Grizzy ve Lemmingler'in dev ayısı Grizzy'den Tom & Jerry'nin minik (ama koca yürekli) faresi Jerry'ye, bu uygulamada büyük-küçük her karakter var! Dahası, dedektif köpek Scooby-Doo ve ev köpeği Muhteşem Mike var! Yetmedi mi? Aynı zamanda vampir olan gizemli bir uçan tavşana ne dersiniz? Her çizgi filmle birlikte bir dizi eğlenceli oyun, video ve yaratıcı dijital etkinlik var. Hepsi güzel animasyonlarla bir çatının altında!

Tanıdık yüzler mi görüyorsunuz? Boomerang, nostaljik klasiklerin güncellenmiş versiyonlarının adresi. Çocukluğunuzun çizgi filmleri şimdi çocuklarınız için burada ve eminiz çocuğunuz da onları sizin sevdiğiniz kadar sevecek!

Çizgi Film Seç
Çarkı çevirin ve sevdiğiniz çizgi filmler arasından seçim yapın! Her bölümde karakterlerin canlanıp size el sallamasını izleyin! Boomerang Oyun Zamanı'ndaki klasik çizgi filmlerden bazıları:

-Tom ve Jerry
-Scooby Doo Bil Bakalım Kim
-Yeni Sevimli Kahramanlar
-Grizzy ve Lemmingler
-Muhteşem Mike
-Taffy
-Bunnicula
-Yabba Dabba Dinozorlar
-Mr Bean
-Happos Ailesi
-Dorothy ve Oz Büyücüsü

Dokun ve Keşfet
Her bir çizgi filmin dünyasını keşfe çıkabilir ve uygulama içinde gizli sürprizler bulabilirsiniz! Çizgi filmleri ziyaret ederken neler olacağını tahmin edemezsiniz. Tom ve Jerry ile oynayıp peynir parçalarının ardındaki gizleri ortaya çıkarın; fare deliğinde gizlenen bir şey mi var? Taffy'nin hayallerindeki devasa sandviçi yapmasına yardım edin! Yoga yapan Bugs Bunny'yi rahatsız etmeyi de ihmal etmeyin. Bulabileceğiniz bir sürü gizli komiklik var!

Favorilerini Kaydet
Bir oyunu oynadıktan veya videoyu izledikten sonra onları Favorilerine kaydedebilirsin. Tüm favorilerini büyük sarı gülen suratın altında bulabilir, uygulamayı keşfetmeye devam ettikçe yenilerini ekleyebilirsin. Not: Favorilerini kaydederken mutlaka kablosuz bağlantı açık olsun, böylece onları daha sonra çevrim dışıyken de oynayabilirsiniz!

Müthiş İçerikleri Keşfet
Çocuğunuzun eğlenebileceği en müthiş içerikleri bulunduran en iyi uygulamayı gururla sunarız! Platform macera, sonsuz koşu, bulmaca, eşleştirme, çizim ve boyama oyunları gibi türlerde dev bir oyun yelpazemiz var. Scooby-Doo'yla dünyayı gezen bir dedektif olabilir veya Jerry ile leziz peynir avına çıkarken aynı zamanda Tom'dan kaçabilirsin. Bu harika çizgi filmler dünyasında kaybol ve hayal gücünü serbest bırak, sadece Boomerang Oyun Zamanı'nda!

Ekran Görüntüleri