REKLAM
Süper Slime Ben

Süper Slime Ben

Ben 10

Hakkında

Ben 10: Süper Slime Ben, popüler, ücretsiz oyun Gumball Süper Slime Saldırısı'nın devamı. Bu sefer zorluklar daha büyük, daha iyi ve hiç olmadığı kadar SLIME dolu! Ben'in süper güç
Ben 10: Süper Slime Ben, popüler, ücretsiz oyun Gumball Süper Slime Saldırısı'nın devamı. Bu sefer zorluklar daha büyük, daha iyi ve hiç olmadığı kadar SLIME dolu! Ben'in süper güçlere sahip 10 uzaylı kahramanı olarak oyna ve becerilerinin seni çıkarabileceği kadar yükseğe tırmanırken engellerden uzak dur, jetonları topla. Oynarken özel Omni-geliştirmeler ve eğlenceli kostümlerin yanı sıra daha da yükseğe tırmanabilmeni sağlayacak bonus becerilere sahip yaratıklar ve kilidi açılabilir şapkalar bulacaksın!

SLIME'DAN KAÇIŞ
Slime'dan kaçabilmek için koş, zıpla ve tırman! Ama bu kolay olmayacak; kaçmaya ve rekor kırmaya çalışırken uçan slime topları, düşman yaratıklar, yok olan bloklar ve daha birçok hileli tuzak ve tehlike seni bekliyor olacak. Slime seni ele geçirmeden ne kadar yükseğe tırmanabilirsin?

30 KARAKTER SEÇENEĞİ
Ben'in 10 uzaylı kahramanı Dört Kol, Ateş Topu, Elmas Kafa, Şimşek Hız, Şok Kaya, Vahşi Asma, Gri Madde, Pul Kanat ve Su Tankı'nın yanı sıra bu uzaylıların Omni-Gelişmiş ve çılgın kostümlü hâlleri olarak oynayabilirsin. Şok Kaya'yı oduncu olarak görmek ister misin? Ya Elmas Kafa'yı beyaz atlı prens olarak? İkisini birden ve çok daha fazlasını göreceksin! Süper Slime Ben'de her zaman kilidi açılacak yeni karakterler vardır!

FAYDALI YARATIKLAR TOPLA
Daha uzun süre hayatta kalmana ve daha yükseğe tırmanmana yardım edebilecek özel güçlere sahip çeşitli yaratıkların peşine düş ve topla. Mesela efsanevi blok yumruklama gücüne sahip Asabi Ayı ve müthiş hızda kaymanı sağlayacak Mürekkep Göz! Oynadığın bölümlerde gizlenmiş bu faydalı dostlar ve daha nicesi için gözlerini dört aç!

SÜPER SLIME BEN'de Ben'in dünyanın en müthiş slime savaşçısı olmasına yardım et!

Ekran Görüntüleri