REKLAM
Omnitrix Kahramanı

Omnitrix Kahramanı

Ben 10

Hakkında

Bu Omnitrix Kahramanı macerasında sonu gelmeyen robot düşman ordusunu yumrukla, tekmele ve parçala! Ateş Topu, Şimşek Hız ve Şok Kaya'ya dönüşerek süper hızlı efsanevi dövüşlerde B
Bu Omnitrix Kahramanı macerasında sonu gelmeyen robot düşman ordusunu yumrukla, tekmele ve parçala! Ateş Topu, Şimşek Hız ve Şok Kaya'ya dönüşerek süper hızlı efsanevi dövüşlerde Buharlı Smythe'ın robotlarına kafa tut. Maksimum hasar verebilmek için saldırılarını doğru zamanda yap.

Basit dokunmatik ve kaydırmalı kontroller aksiyona dalmayı kolaylaştırıyor ama hızlı dövüşler ve çeşit çeşit düşman saldırıları, hem reflekslerini hem de dövüş stratejilerini sınayacak. Uzaylılarının becerilerini geliştirip onları daha hızlı, güçlü ve dayanıklı hâle getirmek için nesneler topla. Uzaylılarının kendilerine has becerilerini kullanarak rekorunu kırmaya çalış!

ROBOT PARÇALAMA
Buharlı Smythe, buharlı robotlar ordusunu üstüne saldı! Şimdi Ben 10 uzaylı güçlerini kullanarak onları durdurmak zorunda. Omni-Gelişmiş Ateş Topu, Şimşek Hız veya Şok Kaya olarak oyna ve düşman robotların sonu gelmeyen saldırısına karşı koy.

ARALIKSIZ AKSİYON
Basit dokunmatik ve kaydırmalı kontrollerle saldırıp kendini savunurken bitmek bilmeyen düşman robot ordusunun kendilerine has saldırı stillerini öğren!

BOL BOL GELİŞTİRME
Cephaneliğine yeni beceriler ekle. Daha hızlı ve güçlü olmak için istatistiklerini yükselt. Sana dövüşte ek faydalar sağlayacak geliştirmelerin kilidini aç. Her oynadığında kendini ve uzaylılarını geliştirmenin yeni yollarını bulacaksın!

DAHA ÇOK GÜÇ İÇİN SIRALAMANI ARTIR
Maksimum seviyeye mi ulaştın? Sorun değil! Kaynaklarının bir kısmını harcayarak sıralamanı artırabilir, yeni kilit açmalar ve daha yüksek seviye üst sınırlarıyla daha da güçlenebilirsin.

Omnitrix Kahramanı'nda Ben 10'in uzaylılarında ustalaş ve kendi rekorunu kırmaya çalış!

Ekran Görüntüleri