REKLAM
Alien Experience: A.G

Alien Experience: A.G

Ben 10

Hakkında

KAHRAMANLIK ZAMANI! Ben Tennyson'ın en azılı kötüleri geri döndü ve dünyayı ele geçirmeyi planlıyorlar! Ben'le güçlerini birleştirip onları alt etmek senin elinde. 360 derece artır
KAHRAMANLIK ZAMANI! Ben Tennyson'ın en azılı kötüleri geri döndü ve dünyayı ele geçirmeyi planlıyorlar! Ben'le güçlerini birleştirip onları alt etmek senin elinde. 360 derece artırılmış gerçeklikte Ben'in 10 omni-gelişmiş uzaylılarından istediğine dönüş ve dövüş. Ben'in tüm kahramanlarını devreye sokarken yeni omni-gelişmiş uzaylıların güçlerini keşfet. Ben 10 Alien Experience'ta kötülerle artırılmış gerçeklikte savaş! Oyun deneyimini gerçek hayata taşıyıp aksiyona dalarken kendi süper hikayenin süper kahramanı ol!

SÜRÜKLEYİCİ A.G. DÖVÜŞLER
Artırılmış gerçeklik kullanarak kendini 360 derecelik aksiyonla sarmalama! Kötü adamlar kelimenin tam anlamıyla dört bir yandan geliyor ve dünyayı kurtarmak senin elinde. Cihazını radar olarak kullanarak bitmek bilmeyen düşmanlar sürüsünü yok et. Circus Freaks, Weatherheads ve diğer fedailerden oluşan orduları aştıktan sonra bizzat süper kötülerle boy ölçüş! Çılgın palyaço Zombozo, mutasyon geçirmiş suç patronu Kraliçe Arı ve galaksilerarası uzaylı komutan Vilgax büyük, dinamik bölüm sonu canavarı dövüşleri için burada.

BOL BOL UZAYLI GÜCÜ
Düşmanın sayısının senden fazla olduğu kesin ama Ben 10'in uzaylıları emrine amade! Ben'in muhteşem omni-gelişmiş 10 uzaylılarının tamamı; Dört Kol, Elmas Kafa, Ateş Topu, Pul Kanat, Vahşi Asma, Yıldırım Gülle, Gri Madde, Şimşek Hız, Su Tankı veya Şok Kaya'ya dönüşerek onların müthiş uzaylı güçlerini düşmanlarını yenmek için kullan.

BEN 10 ALIEN EXPERIENCE'ta Ben 10 dünyasına dal!

Ekran Görüntüleri